Prekių krepšelis tuščias

Kai aš pamačiau tą purviną ir apleistą kėdę www.skelbiu.lt , nedelsiant supratau, kad į ją dera investuoti: 5 eurai (tokia buvo jos kaina), laiko (4 dienos), dažų (20 eur), vaškas. Todėl, nebijokite, anksčiau laiko atsikratyti senu, pabodusiu balduku, nes jis gali tapti pačiu mieliausiu ir originaliausiu interjere. Tad, norite sužinoti, kaip tai padaryti? Naudokites mano surašyta instrukcija.

 

  1. Pirmiausiai dulkių siurbliu surinkau visas dulkes, kurios buvo nugulusios tą niekuom kaltą foteliuką;
  2. Teko purškiklio pagalba (tinka bet buteliukas, net toks kur pardavinėja cheminius buitinius skysčius, aišku prieš tai buteliuką gerai išploviau) ją sušlapinti vandeniu. Vandens naudojau gausiai, vietomis vanduo net varvejo.
  3. Išsirinkau norimas spalvas (šiuo atveju norėjau juodos ir raudonos). Į dažus įmaišiau taip pat vandens ir įdarbinau Frenchic teptuką, kuris nudažė vieną sluoksnį. Nebijoke naudoti vandens, nes dažas tik tokiu būdu įsigers į medžiagą. Jei trūks vandens, nugulęs dažas ant medžiagos tiesiog sutrūkinės
  4. Nudažius, foteliukui leidžiu pailsėti dieną, dvi. Tegu pripranta prie naujų spalvų.
  5. Kai dažas pilnai išdžiuvo, naudojau permatomą vašką ir vaško teptuką, kurių pagalba įtrinu į nudažytą fotelio medžiagą. Perteklių nuvaliau švariu medžiagos gabaliuku ir vėl ilsimės dieną.
  6. Pailsėjus, sekančią dieną, vėl griebiu teptuką ir dažus darban. Dažau, kaip ir pirmą sluoksnį, tik vandens ne tiek daug, truputį.
  7. Tada vėl ilsimės, po dienos, vaškuojam, tada vėl ilsimės, ir trečią kartą dengiam dažus. Patarimas: stebėkite, kad dažai nebūtų tiršti labai, nebijokite naudoti vandens, tik aišku su saiku. Vėl leidžiu išdžiūti, ir sekančią dieną dar kartą vaškuoju, bet jau kelis kartus. Nebijokite vaškuoti ir du ar net tris kartus. Žiūrėkite pagal poreikį.
  8. Kai galiausiai jus tenkins odos išgautas efektas, imkite šepetėlį, kuris skirtas poliravimui (parduotuvėje jų būna įvairių: tinka, kurie skirti batams poliruoti; tinka, kurie skirti nagučiams poliruoti) ir poliruojame iki norimo blizgesio. Dėmesio: taip apdorotas baldas ne tik netepa, bet ir turi apgaulingą išvaizdą kaip chameleonas, atrodo kaip tikra oda
  9. Ir jau poliruojant, jūs matysite, kaip daiktas, lyg pasakoje “iš moliūgo virsta nuostabia blizgančia karieta”, kuri skirta tik princams ir princesėms ;)

Noriu patikinti, kad viskas labai paprasta, tereikia tik užsidegimo ir kantrybės, o Jūs jos tikrai turite. Netikite? O aš tikiu smile


 

Naujienlaiškis

Aš sutinku su Privatumo politika