Prekių krepšelis tuščias

Populiariausia

Zelionkė

17.00 € 

 

Specialus pasiūlymas

Heavenly Blue

17.00 € 

 

Naujiena!

Jubilee

19.95 € 

 

Apie mane

Esu Marina,

Einu per gyvenimą drąsiai ir nestabdydama, man nėra neįgyvendinamų idėjų. Optimizmu ir ryžtu    užkrečiu visus, kuriuos sutinku savo kely. Jeigu sugalvoju ką nors naujo, neklausiu kitų nuomonės, bet darau vedama širdies. Kai dirbu, neskaičiuoju laiko, mėgaujuosi procesu, tačiau niekuomet nepamirštu pasidžiaugti rezultatais. Kūryba – mano gyvenimo variklis.


Smalsumas ir noras tobulėti padėjo man išplėtoti savo veiklą nuo hobio iki puikiai veikiančio verslo.  Siūlau moterims produktus, kurie baldų dažymą paverčia lengvu ir maloniu procesu bei padeda  atsiskleisti viduje gyvenančiai kūrėjai. Noriu, kad kiekviena moteris turėtų galimybę pajusti, jog  baldų perdažymas – lyg meditacija, kurios metu pailsi ir protas, ir siela.

 
Galimybė kurti grožį bei įkvėpti moteris mano gyvenimui suteikia prasmę. Savo patirtimi ir  gyvenimiškomis akimirkomis dalinuosi tinklaraštyje, socialiniuose tinkluose ir YouTube kanale. Man  svarbus artimas ryšys su klientėmis. Kartu juokiamės, kuriame, dalinamės ir palaikome viena kitą.

 

Tikiuosi, kad čia rasi visus reikiamus įrankius savo idėjoms įgyvendinti. Tik atsargiai – dažymas  sukelia priklausomybę ;)

 

Daugiau apie mane skaityk:

Kitos spalvos

Naujienlaiškis

Aš sutinku su Privatumo politika