Prekių krepšelis tuščias

Populiariausia

Kreminė

17.00 € 

 

Specialus pasiūlymas

Grietinėlė

17.00 € 

 

Geriausia prekė

Duckling

24.50 € 

 

Apie mane

Esu Marina. Mano gyvenimas - banguojanti spalvų jūra, kupina garsaus juoko, nuoširdaus bendravimo ir mylimų žmonių. Plaukiu per ją užsidėjusi rožinius akinius ir dalinu gerą nuotaiką visiems sutiktiems. Siekiu savo tikslų, kai jūra šėlsta, ir mėgaujuosi rezultatais, kai būna ramu.

 

Neįsivaizduoju gyvenimo be spalvų. Jei pasaulyje būtų tik juoda ir balta, numirčiau iš nuobodulio. Mane įkvepia metų laikų kaita, gamtos spalvos. Ar pastebėjot, jog kiekvienas metų laikas turi savitus atspalvius?

 

Žaidimas spalvomis – tarytum terapija. Kai liūdna, užsidedu ryškią skrybėlę arba ryškiai dažau lūpas, kai ramu – renkuosi švelnius atspalvius.

 

Įkvėpta tokios didelės spalvų įtakos mūsų savijautai nusprendžiau pradėti prekiauti baldų dažais ir sukūriau BlaMarin moteriškų dažų liniją. Šie dažai skirti moterims, kurios drąsiai žengia per gyvenimą, nebijo eksperimentuoti, o pasiektais rezultatais džiaugiasi iš visos širdies.

 

Taip pat esu prekinio ženklo Frenchic ambasadorė Lietuvoje. Būtent nuo šių dažų prasidėjo mano spalvota kelionė.

 

Savo patirtimi bei patarimais dalinuosi tinklaraštyje ir socialiniuose tinkluose. Labai džiaugiuosi, jog ten galiu bendrauti, atsakyti į klausimus, atrasti bendraminčių.

 

Bendradarbiauju su butikais ir parduotuvėlėmis, tad jei nori prekiauti mano dažais, drąsiai rašyk

 

Dėmesio! Dažymas sukelia priklausomybę, nes pabandžius atnaujinti baldą norisi tai daryti vėl ir vėl ;)


  

Kitos spalvos

Naujienlaiškis

Aš sutinku su Privatumo politika