Prekių krepšelis tuščias

Kam tinka Frenchic dažai?

- Norite atnaujinti terasos baldus? O galbūt perdažyti vaiko žaislus? Šie dažai tiks kiekvienam jūsų sumanymui! Patvarūs, ilgalaikiai, įvairioms oro sąlygoms atsparūs dažai buvo sukurti sodo baldams, tačiau puikiai atlieka savo funkciją ir viduje.

 

Kokia dažų sudėtis?

Frenchic® Al Fresco yra vandens pagrindo kreidiniai ir mineraliniai baldų dažai, pasižymintys itin maža LOJ koncentracija. Dažai atitinka EN 71:3** standarto reikalavimus, yra saugūs vaikams. Bekvapiai.

 

Kam naudojami Frenchic dažai?

Gausiai padengiantys baldiniai dažai, kurie gali būti naudojami visiems mineraliniams paviršiams, tokiems kaip betonas, plytų mūrinys, tinkas ir taip pat organiniams, sausiems, sugeriantiems ir neriebiems paviršiams, įskaitant prieš apdirbimą nudažytus tapetus, medieną, tinko plokštes, audinius ir stiklo pluošto tapetus.

 

Kaip naudoti Frenchic dažus?

Paviršius turi būti švarus, sausas, neriebus ir be sugeriančių medžiagų. Tinkamai vartojant dvieju sluoksiu turėtų pakakti. Jeigu reikiamas padengimas nepasiekiamas pirmuoju ir antruoju sluoksniu arba paviršius labai sugeriantis, gali prireikti trečio sluoksnio.

 

Kaip saugoti dažus?

-  Laikykite vėsioje, bet bešerkšnėje patalpoje, kurioje temperatūra aukščiau 0 C. Tarą laikykite sandariai uždarytą.

 

Atliekų tvarkymas

- Leiskite nepanaudotiems dažams išdžiūti. Likučius tvarkykite pagal vietinius galiojančius įstatymus, nepašalinkite likučių į kanalizacijos vamzdžius ar vandentiekius, nors dažai būtų suskaidomi mikroorganizmų.

 

 

 

Naujienlaiškis

Aš sutinku su Privatumo politika