Prekių krepšelis tuščias

BlaMarin gerbia vartotojų privatumą. Mes pasiryžę saugoti klientų privatumą teikdami individualias paslaugas, sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti jūsų pateiktus registracijos duomenis.
Prisijungdami prie elektroninės bankininkystės ar kitų elektroninio mokėjimo sistemų duomenis Jūs įvedate bankų puslapiuose, todėl mums ši informacija neprieinama.


1. Bendrosios nuostatos

1.1 Ši privatumo politika reglamentuoja BlaMarin elektroninė parduotuvė ir kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

1.2 Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

 

2. Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas.

2.1 Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.

2.2 Asmens duomenis tvarko tik tas darbuotojas, kuriam suteikta tokia teisė.

2.3 Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.

 

2.2 Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

2.2.1 Apdoroti Jūsų prekių užsakymus

2.2.2 Išrašyti finansinius dokumentus

2.2.3 spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu

 

3. Registracijos pateikimo taisyklės

3.1 Jūs registracijos formoje turite pateikti teisingą informaciją apie save. Jeigu registracijos formoje Jūs pateikiate netikslius, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ir ištrinti duomenis arba apriboti Jūsų galimybes naudotis el-parduotuve.

 

4. Slapukai (angl. cookies)

4.1 Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. "cookies"). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamasis e-parduotuve sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

 

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis bet kuriuo jums patogiu būdu:

Telefonu: +37068140346

El. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Naujienlaiškis

Aš sutinku su Privatumo politika