Prekių krepšelis tuščias

Kai pačiūžos pavargsta...

...jos tampa Kalėdų dekoracija. atgaivinti senas pačiūžas. Ne tokias ir senas radau savo rūsyje, bet jau nenaudojamos, tad be jokio gailesčio ėmiausi  darbo. Šventiniuose namuose joms bus juk tikrai smagiau nei rūsyje.

 1. Pažiūžas, labai gerai nuvalome, nuriebaliname ir nudžiovinę padengiame dviem dažų sluoksniais. „Frenchic“ dažai tinka gobelenui, stiklui, tad ir odinėms pažiūžoms puikiai tiko. Spalva šiuo atveju - Hornblower.
 2. Nudažytas pačiūžas padengiame lako ir bronzos spalvos pudros mišiniu dviem sluoksniais. Dažų beveik nesimato, vien spindesys, bet to ir siekta laukiant švenčių.

Jau gerą trejetą metų savo prieškambaryje pasigesdavau kedutės ar lengvo foteliuko. Naujos pirkti nelabai norėjau, tad dar praeitų metų gruodį, prieš pat Kalėdas, besilankant naudotų baldų parduotuvėje akis užkliuvo už kėdutės, kuri stūksojo kampe vieniša, liūdna ir visiškai be gyvybės ženklų. Ir tada supratau, jog tai yra tai, ko aš ilgai ieškojau. Mintyse jau ją dailinau, spalvinau, stačiau į kolidorių, sėdausi ant jos audamasi batus ar net laikiau savo rankinę. Na, jei trumpiau, universalus ir labai reikalingas daiktas.

Taigi, pasirinkau Frenchic Furniture Paint dažus, kurie visiškai natūralūs, kreidiniai ir mineraliniai. Dažai, kurių nereikia prieš naudojimą kratyti, maišyti, skiesti, ar dar kitaip apdoroti. Kodėl jie? Nes, bekvapiai, natūralūs, greitai džiūstantys, tinkantys visiems paviršiams, Tiesiog, imi ir dažai savo pabodusį daiktuką, o jau po gerų poros valandų mėgaujiesi netikėtu rezultatu.

Kai aš pamačiau tą purviną ir apleistą kėdę www.skelbiu.lt , nedelsiant supratau, kad į ją dera investuoti: 5 eurai (tokia buvo jos kaina), laiko (4 dienos), dažų (20 eur), vaškas. Todėl, nebijokite, anksčiau laiko atsikratyti senu, pabodusiu balduku, nes jis gali tapti pačiu mieliausiu ir originaliausiu interjere. Tad, norite sužinoti, kaip tai padaryti? Naudokites mano surašyta instrukcija.

 

 1. Pirmiausiai dulkių siurbliu surinkau visas dulkes, kurios buvo nugulusios tą niekuom kaltą foteliuką;
 2. Teko purškiklio pagalba (tinka bet buteliukas, net toks kur pardavinėja cheminius buitinius skysčius, aišku prieš tai buteliuką gerai išploviau) ją sušlapinti vandeniu. Vandens naudojau gausiai, vietomis vanduo net varvejo.
 3. Išsirinkau norimas spalvas (šiuo atveju norėjau juodos ir raudonos). Į dažus įmaišiau taip pat vandens ir įdarbinau Frenchic teptuką, kuris nudažė vieną sluoksnį. Nebijoke naudoti vandens, nes dažas tik tokiu būdu įsigers į medžiagą. Jei trūks vandens, nugulęs dažas ant medžiagos tiesiog sutrūkinės
 4. Nudažius, foteliukui leidžiu pailsėti dieną, dvi. Tegu pripranta prie naujų spalvų.

Nusibodusią neišvaizdžią komodą paverskite stebuklinga interjero dalimi! Pasitelkdami moderniausiais Frenchic kreidiniais dažais senam daiktui įkvėpkite naujos gyvybės!

 

Jums prireiks:

 • Senos medžio komodos
 • Frenchic Wolf Whistle spalvos dažų
 • Frenchic pilko vaško
 • Frenchic lako
 • Frenchic FrenSheen pudros.

 

Papildomos medžiagos, įrankiai:

Smulkus, šiurkštus švitrinis popierius, šiurkštaus paviršiaus kempinės (gali būti naudojamos skirtos indams plauti kempinės), teptukas, vaško teptukas, keli medvilninės medžiagos gabaliukai, volelis.

Naujienlaiškis

Aš sutinku su Privatumo politika